FOTOBUDKA- Pakiet 4 (powyżej 4 godzin) na czas i w cenie indywidualnie uzgodnianej z klientem.
Pakiet 4 bardzo dobrze sprawdzi się na przyjęciach, imprezach czy eventach, gdzie przewidywana ilość uczestników przekracza 250 oób.
Fotobudka jest wtedy znakomitym elementem promocyjnym, gdyż zdjęcia mogą być drukowane z nazwą/logo firmy.
Cena pakietu zawiera:
- nieogranicznoną liczbę zdjęć (każdy z gości otrzymuje swoją kopię zdjęcia).
- zabawne gadżety, których mamy nieskończoną ilość (okulary, maski, peruki, czapki, tabliczki ze śmiesznymi tekstami, wąsy, usta i wiele wiele innych). Przygotowujemy również gadżety na indywidualne życzenie klienta, tak aby dopasować się do tematyki przyjęcia.
- tło, na którym będą robione zdjęcia, które zostanie przez Państwa wybrane spośród naszego bogatego już zbioru.
- stopkę pod zdjęcia, na której możemy umieścić każdy wybrany przez Państwa tekst wraz z grafiką np. Impreza integracyjna dla pracowników firmy XYZ, 06 czerwca 2016r.
- możliwość wybrania układu zdjęć na wydruku (4 zdjęcia w dwóch paskach, 3 zdjęcia w dwóch paskach, kolaż zdjęć na jednym wydruku).
- możliwość personalizacji tła oraz brandingu fotobudki (cena umieszczenia reklamy na fotobudce waha się w zależności od powierzchni).
- płytę DVD ze wszystkimi zdjęciami, zarówno wydrukami jak i z każdym zdjęciem z osobna (zdjęcia są w bardzo dobrej rozdzielczości, można je w przyszłości drukować nawet w dużych formatach).
- galerię zdjęć w internecie (opatrzoną hasłem), z której każdy będzie mógł ściągnąć wszystkie bądź wybrane zdjęcia.
- dojazd do miejsca imprezy do jest wliczony w cenę.
Podstawą rezerwacji jest podpisanie umowy i wpłata zaliczki.
*Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy pakiet staramy się dopasować do Państwa potrzeb!