Nasza FOTOBUDKA działa na rynku od 2014 roku

i może poszczyć się pierwszeństwem na rynku województwa lubuskiego.

Za budki.com.pl przemawia bardzo duże doświadczenie. Mamy całe mnóstwo zadowolonych klientów, do których powracamy niejednokrotnie przy okazji przeróznych uroczystości.

Jesteśmy młodzi, pełni energii i fajnych pomysłów. Stawiamy na nowoczesność w zakresie urządzeń i oprogramowania, dlatego jesteśmy jedyną firmą, która może pochwalić się wyjątkowym designem fotobudek. Nasze zdjęcia drukowane są w bardzo dobrej jakości, której mógłby pozazdrościć nam nie jeden zakład fotograficzny.

Każdą imprezę urozmaicamy ciekawymi tłami i gadżetami. Do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się dopasować nasze pomysły do oczekiwań klientów.

Dlatego z czystym sumieniem możemy potwierdzić, że dostarczamy ludziom radość i całe mnóstwo pozytywnej energii.

Obszar naszej działalności to Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Słubice, Żary, Nowa Sól i województwo lubuskie oraz Głogów, ale nie ma dla nas granic. Dojeżdżamy wszędzie.

Obsługujemy wesela, imprezy urodzinowe, imprezy firmowe, bale, imprezy szkolne i dla dzieci, duże eventy o przeróżnej tematyce. Dostosujemy się do każdych warunków dzięki niewielkiemu rozmiarowi naszych urządzeń. Przygotowujemy gadżety, tło i grafikę tak, aby tematycznie pasowały do charakteru imprezy.

Nasza fotobudka obsługuje imprezy firmowe jak i prywatne.

Do tej pory współpracowaliśmy już z :

Współpracujemy też ze wspaniałymi firmami, których działalność również gorąco polecamy:

Co mówią o nas nasi klienci:

Michał i Monika – Żary Fotobudka na weselu to strzał w dziesiątkę i niezapomniana atrakcja! Goście mieli mnóstwo zabawy pozując do zdjęć, było naprawdę super. Każdy od razu otrzymał gotowe fotki na pamiątkę. Polecamy wszystkim, którzy jeszcze się wahają”.

Gosia i Rafał –  Gorzów Wielkopolski „Fotobudka to rewelacyjna sprawa. Tak zrobione zdjęcia są dużo zabawniejsze niż te od fotografa, a ich ilość jest nieograniczona. Budka świetnie sprawdziła się na naszym weselu, znajomi byli zachwyceni”.

Ola – Zielona Góra „Rewelacyjne zdjęcia i obsługa! Dziękujemy, będziemy polecać”.

Rafał – Głogów „Fotobudka na weselu to dużo śmiechu i świetnej zabawy, Pani Magda stanęła na wysokości zadania pod każdym względem. Polecamy w 100%”.

Paweł – Słubice „Ekipa z Fotobudka Słubice spisała się na medal. 100% profesjonalizm, a przy tym super pamiątka i zabawa do białego rana!”.