30te urodziny ma się tylko raz!

Posted by: Magda in fotobudka

Skoro 30te urodziny ma się tylko raz, należy świętować je tak, aby wszyscy, łącznie z jubilatem, zapamiętali je na długie długie lata.

W dzisiejszych czasach jubilaci prześcigają się w pomysłach na niezapomniane przyjęcie. Każdy chce, aby to o jego imprezie mówiono miesiącami. Wynajmują wspaniałe lokale, zapraszają mnóstwo gości, są pokazy barmańskie, pokazy fajerwerków, pokazy taneczne, DJe, zespoły i przepyszne jedzenie. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia lub zasobność portfela.

Bardzo dużą popularnością na tego typu impezach cieszy się też FOTOBUDKA. Może być to zarówno niespodzianka od jubilata dla gości, jak również prezent od gości dla jubilata. W każdej formie sprawia zawsze dużo radości. Wszyscy uczestnicy przyjęcia mogą sobie robić nieograniczoną liczbę zdjęć, każdy dostaje wydruk po zakończonej sesji. Jest mnóstwo śmiesznych gadżetów, również takich ściśle związanych z tematyką przyjęcia. Każda kopia zdjęcia może zostać wklejona do pamiatkowego albumu, do którego goście mają możliwość wpisania również swoich życzeń.

W miniony weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w takim przyjęciu. Okazja to  30te urodziny Magdy, organizowane w Restauracji Essenza w Zielonej Górze (woj lubuskie). Było wspaniale, goście bawili się fenomenalnie, a jubilatka otrzymała na koniec piękny album pełen wspomnień.

30-tka Magdy w Restauracji Essenza w Zielonej Górze

fotobudka essenza 30te urodzinyfotobudka lubuskie 30te urodzinyfotobudka na 30te urodziny

 

Tagi: , , , ,

Zostaw komentarz