FOTOBUDKA – czym jest i jak działa?

Posted by: Damian in fotobudka

Fotobudka to urządzenie, które za granicą znane jest od lat,

a w Polsce zdobywa coraz większą popularność i z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc, jest coraz częstszym „gościem” na różnego rodzaju imprezach i eventach.

W dużym skrócie, jest to „machina”, która niezależnie od swego wyglądu i gabarytów służy do robienia zdjęć. Różnica między FOTObudką a FOTOgrafem jest taka, że fotobudka robi Tobie i Twoim znajomym serię zdjęć, które po 30 sekundach są drukowane w różnej konfiguracji, najczęściej w postaci dwóch pasków!

Cała zabawa polega na tym, że każdy może ustawić się do zdjęcia w dowolny sposób, złapać śmieszny gadżet w postaci np. wąsów i robić głupie miny do woli.

Zdjęcia robione są co kilka sekund a ich wydruk następuję niemal natychmiastowo.

Taką fotobudkę można wynająć na wesele, na studniówkę, na imprezę urodzinową, na imprezę firmową, na wieczór panieński i kawalerski i na każdy inny event godny uwiecznienia go na zdjęciach.

Fotobudka sprawdza się znakomicie jako prezent niespodzianka dla Pary Młodej czy solenizanta. Wszystkie wydrukowane zdjęcia pozostaną jako pamiątka na wiele, wiele lat.

Koszt wynajęcia tego urządzenia w całej Polsce mniej więcej wygląda tak samo. Godziny, na które fotobudka może być wynajęta, są dostsosowywane do potrzeb klienta i dopasowywane do charakteru i wielkości imprezy. Zdjęcia drukowane przez urządzenie są zawsze spersonalizowane i opatrzone indywidualną grafiką. Każdy zamawiający może też wybrać dowolne tło, na którym będą robione zdjęcia.

Coraz częściej, wraz z fotobudką, dostarczany jest spersonalizowany album na zdjęcia. Każda kopia zdjęcia może być wklejona do albumu i każdy z gości może zostawić w albumie obok zdjęcia swój wpis czy życzenia. Jest to doskonała alternatywa dla księgi gości. Tak stworzony album trafia po zakończeniu sesji prosto do rąk solenizanta czy Pary Młodej.

Warto jest „zaprosić” takie urządzenie na swoją imprezę gdyż zabawa i wspomnienia przez nią „drukowane” są bezcenne 🙂

fotobudka zielona gora fotobudka01-zielona-gora fotobudka-zielona-gora

Tagi: ,

Zostaw komentarz