Fotobudka na 18tkę to najlepszy pomysł!

Posted by: Magda in fotobudka

Fotobudka na 18tkę i na każdą inną imprezę to zawsze dobry pomysł.

Bardzo cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni na 18tkę Sandry. Przyjęcie odbyło się w Słubicach.

W przyjęciu uczestniczyli zarówno rodzina jak i przyjaciele Sandry. Jedni i drudzy bawili się wpsaniale w swoim towarzystwie 🙂 Fotobudka okazała się bardzo trafionym pomysłem! Wszyscy goście mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z solenizantką, a każdej sesji towarzyszyły salwy śmiechu i całe mnóstwo zabawnych ujęć.

Ponieważ do każdej imprezy przygotowujemy się indywidualnie, tym razem również przygotowaliśmy gadżety i stopkę specjalnie na 18tkę.

Fotobudka jest znakomitym pomysłem dla każdego solenizanta, który chce urozmaicić swoją imprezę, dając swoim gościom niepowtarzalną okazję natychmiastowego wydruku zdjęć po każdej zrobionej sesji.

Dodatko, znakomitym pomysłem jest także zamówienie wspaniałego albumu na zdjęcia. Album jest zawsze spersonalizowany. Każdy z uczestników imprezy może wkleić do albumu jedną kopię zdjęcia, pod którą może umiwścić krótki wpis lub życzenia. W taki sposób solenizant otrzymuje gotowy album wspomnień ze swojego przyjęcia, który będzie mógł w przyszłości oglądać nieskończoną ilość razy i zawsze wracać wspomnieniami to tych niezwłykłych momentów.

Będziemy bardzo mile wspominać to przyjęcie 🙂

Fotobudka na 18-tkę

fotobudka-na-18-tke-2fotobudka-na-18-tke-3fotobudka-na-18-tke-slubice

Tagi: , ,

Zostaw komentarz