Jak zorganizować dobre wesele?

Posted by: Magda in fotobudka

Jak zorganizować dobre wesele?

Jak zorganizować dobre wesele? Z tym pytaniem boryka się każda przyszła Para Młoda. Jaki miesiąc wybrać, jaki dzień wybrać, którą salę, jaki kościół, jaki wystrój i kolorystykę przyjąć w tym dniu, jakie menu, jaki zespół, i wiele wiele innych.

Odpowiedź na te wszystkie pytania w rzeczywistości jest dosyć prosta, a mianowicie, należy dokonywać takich wyobrów, które uszczęśliwią nas samych.

Najwspanialszym miesiącem będzie ten miesiąc, który najbardziej lubimy, w którym czujemy się najlepiej,który kojarzy nam się z czymś przyjemnym. Lokal powinien odzwierciedlać nasze upodobania i gust, abyśmy czuli się w nim dobrze. Zespół powinien mieć w swoim repertuarze utwory, których sami lubimy słuchać, i przy których bawimy się najlepiej. Możemy mieć pewność, że wszyscy, lub przynajmniej większość naszych gości, będzie równie dobrze bawiła się przy tej muzyce. Jeżeli natomiast przychodzi do wyboru kolorystyki wystroju i dodatków… prawda jest taka, że każdy kolor wygląda dobrze, a po jakimś czasie goście i tak nie będą pamiętali co stało na stołach, jaki kolor miały świeczki czy wstążeczki. Oczywiście trzeba pamiętać aby dekoracje współgrały z charakterem miejsca, w którym odbywa się uroczystwość. No i nareszcie jedzenie. Z tym może byc największy problem, bo tak jak wybór alkoholi sprowadza się do podstaw czyli wódka, wino, piwo, tak z jedzeniem wybór jest znacznie większy. Tutaj akurat nie ma złotego środka, gdyż każdy lubi co innego. Zawsze natomiast sprawdza się zasada DLA KAŻDEGO COŚ DOBREGO, i wtedy wszyscy gościę będą zadowoleni 🙂

Należy Pamiętać, że w dzisiejszych czasach zespół, fotograf i kamerzysta, to nie wszystko. Liczą się także dodatkowe atrakcje, a ich oferta wzrasta z roku na rok. Można już przebierać w fotobudkach, pokazach barmańskich, pokazach tańca, fajerwerkach, latarnaich do nieba i wielu wielu innych. Trzeba jedynie pamiętać o tym, aby nie przedobrzyć. Aby zarówno goście, jak i Para Młoda mieli czas na zabawę, jedzenie i miłe rozmowy ze swoimi gośćmi.

Zorganizować dobre wesele można z głową!

fotobudka Zielona Góra galeria

 

 

Zostaw komentarz