Każde pokolenie ma swoją FOTOBUDKĘ!

Posted by: Magda in fotobudka

Każde pokolenie ma swoją FOTOBUDKĘ 🙂

O tym, że każde pokolenie ma swoją FOTOBUDKĘ, przekonaliśmy się w nie tak daleki weekend, kiedy to mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch wspaniałych przyjęciach! Obu urodzinowych! Z tym, że jubilatów dzieliło 59 lat różnicy 🙂 Hania obchodziła swoje pierwsze urodziny, natomiast Pan Marek – 60te.

Niezależnie od tego, którą rocznicę swoich urodzin świętujemy, najprzyjemniej spędza się ten czas w gronie rodziny i przyjaciół. Zwłaszcza okrągłe jubileusze są znakomitą okazją do spotkań wśród najbliższych.

O ile dzieciom ogromną radość sprawia góra prezentów i słodyczy, na które czekają z niecierpliwością, o tyle starsi solenizanci celebrują możliwość spotkania członków rodziny i przyjaciół, których czasem nie widzieli od dłuższego czasu. Są to wpaniałe momenty, które warto świętować, gdyż każda taka okazja przynosi niepowtarzalne wspomnienia, moc najszczerszych życzeń i pięknych upominków. Każdy solenizant ma okazję stać się tego dnia najważniejszą osobą na świecie 🙂

Bardzo cieszymy się, że zostaliśmy zaproszeni na te dwie wyjątkowe uroczystości. Wspaniale było uczestniczyć w uwiecznianiu Państwa wspólnych chwil. Mamy ogromną nadzieję, że nasze zdjęcia będą Wam przypominały kolorowy Roczek Hani i przewspaniałą 60-tkę Marka przez wiele lat.

Zarówno małej Hani jak i Panu Markowi życzymy samych cudowności i jeszcze większego grona oddanych przyjaciół 🙂

 

fotobudka zielona góra60-te urodziny fotobudka polkowice

fotobudka na urodziny Zielona Góra

 

Tagi: , , , , ,

Zostaw komentarz