NieWinny Dzień Kobiet z FOTOBUDKĄ !

Posted by: Magda in fotobudka

Dzień Kobiet z fotobudką…. i nie tylko!

W miniony weekend, w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze, odbyła się wspaniała impreza dedykowana tylko i wyłącznie dla Pań.

Okazja nie byle jaka bo Dzień Kobiet!

Chociaż słyszy się głosy, że to pozostałości poprzedniego ustroju, to w większości Panie dzień ten traktują jako okazję do rozpieszczania samych siebie oraz do bycia rozpieszczanymi przez mężczyzn 🙂 I to uwielbają! Która kobieta nie lubi być obsypywana kwiatami i upominkami, które, zwłaszcza w tym dniu, „płyną” z każdej strony?! W domu, w pracy, w sklepie… w wielu miejscach można poczuć się wyjątkową istotą 🙂

W piątkowy wieczór Panie były rozpieszczane w Urzędzie Marszałkowskim na imprezie zorganizowanej przez imprezomaniacy.pl. Były stoiska kosmetyczne, dietetyczne, projektanci mody, degustacja win, pokazy mody, konkursy z nagrodami i przeróżne występy wokalno-taneczne. Wiele firm mogło zaprezentować swoją ofertę skierowaną tylko do kobiet.

Nie zabrakło oczywiście FOTOBUDKI, która, jak zawsze przy takich okazjach, cieszy się ogromnym powodzeniem. Było piękne, kwieciste tło, wspaniałe gadżety, nieograniczona liczba zdjęć, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Panie dostały wspaniałą pamiątkę z tego dnia, którą mogły zabrać ze sobą do domu. Nie da się ukryć, że FOTOBUDKA sprawdza się na każdego rodzaju eventach i zawsze urozmaica program imprezy.

Cieszymy się, że mogliśmy tam być i pozdrawiamy jeszcze raz wszystkie wspaniałe Panie 🙂

Dzień Kobiet z fotobudką – galeria

 

fotobudka zielona góra dk5fotobudka zielona góra dk4fotobudka zielona góra dk1

fotobudka zielona góra dk6fotobudka zielona góra dk3fotobudka zielona góra dg2

 

Tagi: , ,

Zostaw komentarz